Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı
Hadi SALİHOĞLU

Resmi büyütmek için tıklayınız

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Adagül’ün Üsküdar Cumhuriyet Başsavcılığı'na ataması ile boşalan Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na Üsküdar Cumhuriyet Başsavcısı Hadi SALİHOĞLU getirildi.
Salihoğlu gazetemize yaptığı açıklamda şunları söyledi.
30 seneyi aşkın süredir adalet camiasına hizmet etmekteyim. Üsküdar Cumhuriyet Başsavcılığı görevimden sonra Türkiye’nin en güzel ili İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Bakırköy’de Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev almanın onurunu taşıyorum. Burada devam eden hizmetlere, kendi gücümüzü ve şevkimizi de katarak devam edeceğiz. Amacımız adil olmak, adil olmak, adil olmak... Bütün Bakırköy halkını ve bize bağlı mülakatlarda çalışan ve oradaki tüm halkımıza sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

HADİ SALİHOĞLU KİMDİR
1955 Trabzon Sürmene doğumlu olan Salihoğlu,  Erzincan Tercan, Çankırı Eldivan, Kahramanmaraş Pazarcık, İstanbul Silivri, İstanbul Fatih Adliyeleri’nde Cumhuriyet Savcısı, DGM de Cumhuriyet Savcısı olarak görev yaptı. Üsküdar Adliyesi’nde Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Salihoğlu, 03.05.2011 tarihinden itibaren Bakırköy Adliyesi’nde Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapmaktadır.

Pencereyi Kapatmak için Tıklayınız...